Novex Facebook

oferta » 

Tarasy Twinson

 
Deceuninck Twinson Terrace
 
Ścieżki ogrodowe, patia i tarasy, obrzeża stawów ogrodowych i basenów. Wszystko to oferuje Twinson Terrace. Najlepsze rozwiązanie w twoim ogrodzie. Terrace jest wodoodporny, nie pęka, nie ma w nim drzazg i nie wypacza się. Zawsze miły w dotyku i przyjemny dla oka. Deski Terrace są dwustronne, można wybrać stronę bardziej wytrzymałą lub tę o eleganckim wyglądzie. Montaż systemu tarasowego
 
Twinson Terrace jest bardzo prosty. Wystarczy dociąć deski na wymiar, umieścić je na konstrukcji wsporczej stosując specjalne łączniki i zamknąć listwami brzegowymi. Ułożenie tarasu nigdy dotąd nie było takie proste. 
Czym prędzej wykorzystaj zalety tego produktu w twoim ogrodzie! 
 
Twinson Terrace posiada aprobatę Qualitätsgemeinschaft Holzwerkstoffe e.V. (organizacja kontrolująca jakość produktów wykonanych z drewna) dla materiałów produkowanych z drewna i polimerów. Ciągłe testy oraz monitoring produktów wykonywane przez zewnętrznych inspektorów gwarantują konsumentom trwałość oraz wysoką jakość produktów.
 
Twinson pozwala Ci cieszyć się wszystkimi zaletami drewna, oferując jednocześnie unikalne właściwości PVC. Dzięki połączeniu drewna i PVC w jeden materiał, Twinson spełnia wszystkie Twoje wymagania odnośnie komfortu i wygody. Wodoodporność, solidność, łatwość w utrzymaniu oraz atrakcyjny wygląd… lecz to nie wszystko!
Nie ma znaczenia czy zastosujesz go na zewnątrz, wewnątrz, na podłodze czy na ścianie, w nowoczesnych czy tradycyjnych wnętrzach - Twinson daje nieograniczone możliwości. Poszerzamy je stale dodając nowe produkty do naszej istniejącej już gamy.
Jako światowy lider w produkcji profili PVC, Deceuninck ciągle inwestuje w badania i rozwój nowych technologii.
 
Zobacz: