Novex Facebook

oferta » Drzwi zewnętrzne » 

Art Tom

 

 

Drewno jest najszlachetniejszym materiałem od stuleci wykorzystywanym w budownictwie. Zewnętrzne drzwi drewniane produkcji ART-TOM charakteryzują się wysoką jakością i estetyką wykonania, znacząco wpływając na wygląd każdego domu. Rodzaj materiału użytego do wyprodukowania drzwi tworzy w każdym wnętrzu przyjazny klimat, a ich konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo i ciszę. 

Na trwałość drewna istotny wpływ ma działanie czynników zewnętrznych. Pod wpływem światła i powietrza atmosferycznego zachodzą procesy naturalnego starzenia się drewna. Aby zatrzymać ten proces firma ART-TOM stosuje nowoczesne impregnaty i środki lakiernicze, które stanowią skuteczną barierę zabezpieczającą przed wpływami atmosferycznymi. Drewno jest specjalnie selekcjonowane i suszone,  co zabezpiecza przez wypaczeniem i minimalizuje naprężenia wewnętrzne w drewnie.
   
Ważną cechą naszych drzwi jest m.in. dobra szczelność i izolacyjność termiczna, niezwykle istotna ze względu na oszczędność kosztów energii cieplnej. Natomiast wzmocnienie blachą ocynkowaną i zastosowanie nowoczesnych okuć zwiększa bezpieczeństwo.
  
Wymienione cechy w połączeniu z funkcjonalnością i estetyką naszych drzwi sprawiają, że wyrób ten cieszy się dużym powodzeniem na rynku.
 
Oferta w dziale "Katalogi - Drzwi zewnętrzne"