Novex Facebook

oferta » DRUTEX - Okna PCV » 

Drutex - Liga Mistrzów

 

 DRUTEX zyskał kolejnego, trzeciego już światowej klasy piłkarza,  do zbliżającej się międzynarodowej kampanii reklamowej. Poza Philippem Lahmem i Andrea Pirlo, którzy są ambasadorami marki już od marca br., w drużynie DRUTEX-u grał będzie również kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej oraz zawodnik Borussii Dortmund -  Jakub Błaszczykowski.

Dzięki zaangażowaniu światowych ikon piłki nożnej: Jakuba Błaszczykowskiego, Philipp Lahma i Andrea Pirlo, DRUTEX kontynuuje swoją strategię wzmacniania obecności na rynkach międzynarodowych. Wsparcie ze strony gwiazd światowego futbolu ma służyć wzrostowi rozpoznawalności marki DRUTEX za granicą, a szczególnie w Niemczech i we Włoszech, gdzie firma już dziś dysponuje silną siecią dystrybucji.

 

„DRUTEX zalicza się do najbardziej renomowanych przedsiębiorstw w naszym kraju. To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę współpracować z przedsiębiorstwem tej klasy. Firma wciąż potwierdza swój międzynarodowy poziom i tak jak ja  daje z siebie wszystko, żeby oferować produkty wysokiej jakości. Tak więc, wspólnie podążamy tą samą drogą, bo łaczy nas podobne podejście.” – mówi Jakub Błaszyczkowski.

 

„Cieszę się, że do naszej drużyny dołączył kolejny wysokiej klasy zawodnik. Jakub Błaszczykowski jest synonimem doskonałych umiejętności, profesjonalizmu i prestiżu. To marka sama w sobie. Brakowało nam jeszcze polskiego akceptu w naszej międzynarodowej drużynie. Dzięki temu transferowi nasz zespół składa się już z trzech doskonałych sportowców, którzy wyróżniają się:  ogromnym doświadczeniem, precyzją i skutecznością działania oraz wielką pasją do tego, co robią. ” – powiedział Leszek Gierszewski, prezes DRUTEX.

 

Przygotowana kompleksowa kampania reklamowa obejmuje spoty telewizyjnie w wiodących stacjach w Polsce i za granicą. Towarzyszy temu szeroko zakrojona kampania promocyjna w Internecie i w prasie. Dodatkowe wsparcie zapewnią promocje i  konkursy z nagrodami oraz działania za pośrednictwem serwisów społecznościowych.

 

 

DRUTEX już od wielu lat jest aktywnym sponsorem i partnerem sportu. Świadczy o tym sponsorowanie dwóch polskich klubów piłkarskich, w tym I-ligowej DRUTEX-Bytovii oraz warszawskiej Polonii. Firma uczestniczy również w szeregu projektach i wydarzeniach dotyczących polskiego sportu.